Hakkımızda

Kurumsal 10

  • Hacıeyüplü Mahallesi 3133 Sokak No:16 Merkezefendi - Denizli / TÜRKİYE
  • 0258 268 51 53
  • info@ersacelikhasir.com.tr

Hakkımızda

ERSA DEMİR ÇELİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Çelik Hasır, Çevre Güvenliği ve Kaynaklı Teller konusunda sektörün öncüsü olan firmamız; insanların ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmet sunan, kendini sürekli geliştiren yenilikçi ruhuyla 1992 yılında kurulmuştur.
Çelik Hasır, Panel Tel Çit, Kaynaklı Hasır Tel, Örgü Tel Çit ve Gabion gibi, isteğe özel tel ürünleri ile uluslararası kalite standartlarında üretim yapmaktadır.

ERSA TEL / ÇELİK HASIR, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı, bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu anlayış, kaliteyi sadece imalatta değil, satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bir bütün olarak kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek, sorumluluk almak, inisiyatif kullanmak, alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.
Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer, onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.
Açıklık, şeffaflık ve dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz...